Fotogaléria

Portrétová fotografia

Cieľom portrétnej fotografie je zachytiť jedinečnosť, ale aj náladu portrétovanej osoby. Fotiť môžeme podľa dohody v exteriéri, interiéri alebo aj u Vás doma. Podstatné je, aby ste sa pri fotení cítili „vo svojej koži“. Urobte radosť sebe, alebo svojej polovičke v podobe originálnych fotografií.

Rodinné fotenie

Obdobie detstva je najkrašie, no zároveň najkratšie obdobie v živote človeka. Nechajte si preto zvečniť spomienku na spoločne strávené chvíle s Vašimi ratolesťami. Pri tomto fotení uprednostňujem prenechať deťom vlastný priestor, aby bola atmosféra uvoľnená a tiež je vhodnejšie fotenie v exteriéri, prípadne v prostredí, ktoré deti poznajú.

Rande fotografia

Rande fotenie, alebo predsvadobné fotenie tzv. „Save the date“
Nechajte si zvečniť spoločné chvíle s Vašou polovičkou na mieste, ktoré má pre Vás zvláštny význam, alebo ktoré Vás vystihuje. V prípade predsvadobného fotenia môžete fotky použiť aj ako svadobné oznámenie a navyše je to skvelá možnosť, vyskúšať si, ako také fotenie prebieha ešte pred Vašim dňom „D“.

Športová fotografia

Športová fotografia ma osobne veľmi baví, pretože hoci ide o reportážny žáner, vo väčšine prípadov ide doslova o explóziu emócií nielen na tvárach samotných športovcov, ale aj divákov, pričom tie pozítívne prevládajú.

Prejsť na začiatok